Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü 2019 yılı ilk toplantısı Tavşanlı Orman işletme Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

Bölge Müdürü Adnan Kayım, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube ve Domaniç, Emet, Gediz, Kütahya, Simav ve Tavşanlı Orman İşletme Müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantı da yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Toplantıda 2018 yılı çalışmaları ve gerçekleşmeleri hakkında detaylı bilgiler verilip, karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuldu. Şube müdürleri, kendi alanlarında yaptıkları çalışma ve programlar hakkında sunu eşliğinde detaylı bilgiler verirken, şubeleriyle ilgili konularda dikkat edilmesi gereken konular üzerinde durdular.

Sunumlarda damga gerçekleşmeleri, gençleştirme programları, üretim durumları, gelir gider durumları, silvikültür faaliyetleri, köy ormanı çalışmaları, bal ormanları, fidan dikim çalışmaları, okul bahçesi, cami ve ibadethane ağaçlandırmaları, orköy çalışmaları, kadastro çalışmaları, orman yolları gibi konulara yer aldı.

Toplantının sonunda Bölge Müdürü Adnan Kayım ve Bölge Müdür Yardımcıları tarafından 2019 yılının güzel ve başarılı bir biçimde geçmesi temennisinde bulunuldu.