Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Ulu Cami civarındaki işyerlerini ziyaret eden AK Parti Kütahya heyeti, esnafa her zaman yanınızdayız mesajı verdi.
AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç ve İl Başkan Yardımcısı Ahmet Karabulut, koronavirüs sürecinden en fazla etkilenen esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor. AK Parti Kütahya Heyeti, KÜTESOB Başkanı İbrahim Yiğit’i ziyaret etti. Esnafların ekonominin temelini oluşturduğuna dikkat çeken AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, “Esnaf ve sanatkarlarımızın ticari, teknik ve eğitim alanındaki gelişimlerine katkı sunan Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Sayın İbrahim Yiğit’i ziyaret ettik. Şehrimize dair görüş alışverişinde bulunduk. Alın teri, beceri ve özveriyle icra ettikleri mesleklerle medeniyetimizin en güçlü temsilcileri olan esnaflarımızın her daim yanlarındayız” dedi.
Başkan Ceyhun ve beraberindeki heyet Ulu Cami bölgesindeki esnafları da ziyaret ederek, istek ve talipleri dinledi. “Normalleşme süreciyle birlikte ‘Bismillah’ diyerek yeniden kapılarını açan esnaflarımızı ziyaret ettik” diyen Başkan Ceyhun, “Kendilerine hem hayırlı işler temennisinde bulunduk hem de açıklanan kurallara uyulmasının toplum sağlığının korunması açısından hayati önem taşıdığını hatırlattık.Sağlığımız için biraz bekledik ama inşallah kısa süre içerisinde her şey daha iyi olacak” dedi.
Ceyhun, ziyaretlerde kendisine aktarılan sorunları da not alırken, amaçlarının laf değil, hizmet üretmek olduğunun altını çizdi. İDRİS DOĞAN