Bölgenin yıldızı olması beklenen Zafer Organize sanayi bölgesinde kuruluş çalışmalarında çok önemli bir eşik daha atlatıldı.

Geçtiğimiz günlerde doğal gaz sıkıntısını halleden Zafer Organize Sanayi bölgesindeki en büyük sıkıntılardan biriside alt yapı (yol, kanalizasyon, su, yağmur suyu ve elektrik ) konusunda kara kara düşünürken imdada Sanayi Bakanlığı yetişti. AK Parti milletvekilleri ile birlikte Sanayi Bakanı Mustafa Varank`ı ziyaret ettiklerini belirten Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke”2020 yılı Yatırım Programı, Cumhurbaşkanımız Sayın; Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla 12 Şubat 2020 tarih ve 31037 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Kütahya Altıntaş Zafer Organize Sanayi Bölgemizin 376 hektar alana sahip 1.Etabının alt yapısının (yol, kanalizasyon, su, yağmur suyu ve elektrik ) Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız tarafından yapılması da yatırım programında yer aldı. Emeği geçen Sayın Valimiz Dr. Ömer Toraman, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız, Sayın; Mustafa Varank, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez, il Başkanımız, Sayın; Sebahattin Ceyhun, Milletvekillerimiz Sayın Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, OSB yönetim Kurulu üyelerimiz, ilçe başkanımız, OSB  Müteşebbis üyelerimiz(Belediye Meclis üyelerimiz), Altıntaş halkımız ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. "Yolun açık ALTINTAŞ" dedi. Ayrıca Altıntaş Zafer OSB ile ilgili yapılan çalışmaları Anlatan Milletvekili Ahmet Tan ise” Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn Mustafa Varank’ı ziyaret ederek, ülkemizin, ilimizin istikbali ve ekonomisi adına büyük önem arz eden önemli yatırımlardan biri olan Altıntaş Organize Sanayi Bölgemiz için teşekkürlerimizi ilettik.

Ayrıca Kütahya`mızın gelişimi, büyümesi ve ülke ekonomimiz adına büyük katkılar sağlayacak olan Orta ve Küçük Ölçekli Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi (ORKÜSAN), OSB'lerimiz ve sanayicilerimizle ilgili taleplerimizi ilettik.

İlimizin ihtiyaçlarına her zaman teveccüh gösteren Sayın Bakanımıza şükranlarımızı ilettik.

Bu vesileyle Kütahya`mız’a desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sn Mustafa Varank’a, desteklerini her zaman hissettiğimiz Kütahya Valimiz ÖMER Toraman ve OSB yönetimine Kütahyalı hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz.” dedi.