Kütahya Valisi Ali Çelik, Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık ile Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, Belediye Kütahyaspor’un maske satış standını ziyaret etti.

Kütahya Belediyesi ile SİMPAŞ A.Ş’nin Maske Üretim Atölyesinde üretilen Belediye Kütahyaspor logolu maskelerin Zafer Meydanına kurulan standını ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Kütahya Valisi Ali Çelik ile Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, destek amacıyla maske satın aldı.
Belediye Kütahyaspor’un “Bir Maskede Sen Al” sloganı ile açmış olduğu maske satış standını ziyaret eden Başkan Işık; Maske Üretim Atölyemizde üretmiş olduğumuz maskelerin satışlarından elde edilecek gelir ile Belediye Kütahyaspor’umuza destek sağlamış olacağız. Öncelikle 3. Ligde mücadele edecek olan Belediye Kütahyaspor’umuza başarılar diliyorum. Bu sene oldukça iddialı bir takım kurduk. Yeni sezonda sağlık, sıhhat içerisinde centilmen bir şekilde yarışıp güzel günleri sezon sonunda hep beraber yaşarız diye umut ediyorum. Takımımıza gerçekleştirdiğimiz transferler akıllı, makul kendi bütçemize uygun bir şekilde yapıldı. Hangi sahada nasıl bir oyuncuya ihtiyacımız varsa arkadaşlarımız bu kapsamda çalışmalarını yürüttü. Belediye Kütahyaspor yönetimimize, teknik heyetimize ve oyuncularımıza çalışmalarında başarılar diliyorum, dedi.
Ziyarette Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Cahit Özel, katkı ve desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Alim Işık, Vali Ali Çelik ile Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım’a teşekkürlerini sundu.
ESMAHAN SARAÇOĞLU