Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, 3. Ligde mücadele edecek olan Belediye Kütahyasporun antrenmanı ziyaret ederek futbolculara tatlı ikramında bulundu.

3.Lig şampiyonluğu hedefi ile 2020-2021 sezonu idmanlarına başlayan Belediye Kütahyaspor’un futbolcularını Halil Akkaş Sahasında gerçekleşen antrenmanda ziyaret edip baklava ikramında bulunan Belediye Başkanı Işık, Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Cahit Özel ile yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve oyunculara çalışmalarında başarılar diledi.
Yeni sezonun sağlıklı, kazasız belasız bir şekilde geçmesi temennisinde bulunan Belediye Başkanı Işık, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Belediye Kütahyaspor takımımızda gerek iç gerekse dış transferlerin önemli bir kısmı tamamlandı. Öncelikle takımımıza sağlıklı, kazasız belasız bir sezon diliyorum. Arkadaşlarımıza bu yılda hemşehrilerimize çok güzel bir şampiyonluk yaşatarak 3. Lig, 2. Lig ve 1. Lig olarak serüvenimizin devam etmesini arzu ettiğimizi ilettik. Belediye Kütahyasporumuza bu kapsamda nokta transferler yaptık. Nerde hangi sahada hangi türde bir oyuncu eksikse onun transferini gerçekleştirdik. Şuanda takımımızın çok büyük bir bölümü tamamlandı. Tabi ki ilave transferlerimiz olacak. Kütahya’ya yakışan neyse tüm ekibimiz bu yönde çalışıyor. Yeni sezonumuzun hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Maçlarımız 19-20 Eylül tarihleri itibariyle başlayacak. Tüm vatandaşlarımızı şehrimizin markası Belediye Kütahyasporumuza sahip çıkmaya davet ediyorum.”
Ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden Belediye Kütahyaspor yönetimi ve futbolcuları Başkan Işık’a, ziyareti ve destekleri sebebiyle teşekkürlerini sundu. RAMAZAN DOĞAN