Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısına, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörü Ahmet Yazar konuk oldu.

Toplantıda İl Koordinatörü Ahmet Yazar KÜTBO Meclis Üyelerine, TKDK’nın 16.02.2019 tarihinde Avrupa Birliği Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma Programı (IPARD) kapsamındaki destekler hakkında sunum yaparak, desteklerin detayları, kapsadığı alanlar, destek oranları, iş planı hazırlama, başvuru paketi ve ödeme talep paketi hazırlama konusunda bilgi paylaşımında bulundu. Bilgilendirme sunumu sonrası KÜTBO Meclis Üyelerinin sorularını yanıtlayan Ahmet Yazar, KÜTBO Üyelerine IPARD destekleri kapsamında her türlü bilgi paylaşımı ve gerekli desteğin verileceğini ifade etti.

KÜTBO Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, bilgi paylaşımı ve verilen destekler konusunda TKDK İl Koordinatörü Ahmet Yazar’a Meclis Üyeleri adına teşekkür etti. Daha sonra KÜTBO Meclis Toplantısı Olağan gündem maddelerinde yer alan konular görüşülerek, ilgili kararlar alındı. Yönetim Kurulu aylık faaliyet raporu ve mali veriler haziruna sunularak, Meclis Başkanı Halit Topbaş tarafından iyi dilek ve temennilerle KÜTBO Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı sona erdi.