Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Mayıs ayı olağan meclis toplantısı, koronavirüs salgını sebebiyle alınan tedbirler kapsamında video konferans şeklinde gerçekleştirildi.

KUTSO Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan başkanlığında gerçekleştirilen ve KUTSO Meclis Üyelerinin online bağlantıyla katıldıkları toplantıda, ilgili gündem maddeleri müzakere edilerek kararlar alındı. Yaklaşan Ramazan Bayramı ile sebebiyle kutlama ve iyi dileklerin de paylaşıldığı toplantıda son dönemde yaşanan koronavirüs salgınından dolayı sağlık ve huzur temennisi ifade edildi.
Meclis başkanlık divanı tarafından, ilgili gündem maddeleri kapsamında, bir önceki toplantının karar özeti, mali konular, Nisan ayı faaliyeti sunuldu ve gündemde yer alan diğer hususlar müzakere ve oylama yapılarak ilgili kararlar alındı. KUTSO Meclis Üyesi Semra Tozaraydın ise, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katıldığı Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu hakkında bilgiler verdi. Gündem maddeleri ve konuşmaların tamamlandığı KUTSO Mayıs ayı meclis toplantısı, iyi dilekler sunularak, Meclis Başkan Vekili Ahmet Bağırgan tarafından sona erdirildi.