Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin tarafından Gediz Orman İşletme Müdürlüğünde; İşletme Müdürü ve Orman İşletme Şeflerinden brifing alındı.

İşletme Pazarlama Şube Müdürü Mükremin Uçarcı ve Silvikültür Şube Müdürü İlhan Mert’in de katıldığı toplantıda yürütülen ormancılık faaliyetleri, programlar ve gerçekleşmeler hakkında görüşüldü.
Toplantıda Orman İşletme Şefleri tarafından sunum şeklinde başta damga ve üretim programları olmak üzere silvikültür program ve gerçekleşmelerinin ne durumda olduğu, karaçam tensil sahalarının son durumu, gençlik ve kültür bakımlarının ne aşamada olduğuna dair brifing verildi.
Gediz Orman İşletme Müdürü Mustafa Merih Aydın’ın değerlendirmelerini de alan Bölge Müdürü Hasan Keskin; çalışma prensipleri hakkında Orman işletme Şeflerine gerekli talimatları verdikten sonra genel değerlendirmede bulundu.
Bölge Müdürü Hasan Keskin; dikili damgaların kalan kısmının bir an önce tamamlanarak üretime verilmesi, endüstriyel odun programının gerçekleşmesi için üretimlerin hızlandırılması ve özellikle tensil sahalarının üretimlerinin bitirilerek arazi hazırlığına hazır hale getirilmesi talimatlarını verdi.
Bölge Müdürü Hasan Keskin; toplantı sonunda özverili çalışmalarından dolayı başta İşletme Müdürü olmak üzere Tüm İşletme Şeflerine teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. İDRİS DOĞAN